Informasjon
Nestlé Coffee-mate har en deilig kremaktig og mild smak og gir kaffen en fyldig konsistens. Det er det perfekte startpunktet for alle typer kaffe. Produktet forsterker kaffesmaken og kan også brukes i te. Oppbevares på et tørt og kjølig sted etter åpning. For å nytte produktet når det er best bør det brukes innen to måneder. Nå i 100 % resirkulerbar emballasje. Boksen gir ca 27 porsjoner.
Ingredienser
Glukossirap/glukosesirup, vegetabilisk olja/olie (palmkärna/palmekjerne), MJÖLK-/MÆLKE-/MELKEprotein, stabiliseringsmedel/stabilisator (E331, E452), surhetsreglerande medel/surhedsregulerende middel (E340), emulgeringsmedel/emulgator (E471, E472e), klumpförebyggande medel/antiklumpningsmidler (E170).
Næringsinnhold pr. 100g/ml
| Energi | 534 kcal / 2232 kJ |
| Fett | 32.2 g |
| hvorav mettede fettsyrer | 24.2 g |
| Karbohydrater | 59.3 g |
| hvorav sukkerarter | 9.5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 1.6 g |
| Salt | 0.88 g |