Informasjon
En havredrikk perfekt til å skumme i kaffen. 3% fettinnhold.
Ingredienser
Vann/vand, havre 10%, rapsolie, surhedsregulerende middel (dikaliumphosphat), mineral (kalsiumkarbonat), salt, vitaminer (d2, riboflavin, b12).
Næringsinnhold pr. 100g/ml
| Energi | 61 kcal / 257 kJ |
| Fett | 3 g |
| hvorav mettede fettsyrer | 0.3 g |
| Karbohydrater | 7.1 g |
| hvorav sukkerarter | 3.4 g |
| Kostfibre | 0.8 g |
| Protein | 1.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Vitaminer og mineraler
| Vitamin B12 | 0.38 ug |
| Vitamin D | 0.5 ug |
| Kalsium | 120 mg |
| Riboflavin | 0.21 mg |