Informasjon
Ingredienser
Rødvin, alkoholfri shiraz.
Næringsinnhold pr. 100g/ml
| Energi | 29.2 kcal / 122 kJ |
| Fett | 0 g |
| hvorav mettede fettsyrer | 0 g |
| Karbohydrater | 0 g |
| polyoler | 0 g |
| stivelse | 0 g |
| hvorav sukkerarter | 6.5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Du vil motta en e-post så snart produktet er på lager!
En feil har oppstått. Prøv igjen
Rødvin, alkoholfri shiraz.
| Energi | 29.2 kcal / 122 kJ |
| Fett | 0 g |
| hvorav mettede fettsyrer | 0 g |
| Karbohydrater | 0 g |
| polyoler | 0 g |
| stivelse | 0 g |
| hvorav sukkerarter | 6.5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Her var det jo helt tomt? La oss finne noen flotte produkter å legge til...
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og vær oppdatert med alle nyhetene våre først