Informasjon
EVERGOOD Classic er en aromatisk kaffe som har en søtlig syrlighet, silkemyk balanse, god fylde og en lang, elegant ettersmak. Den består av 100 % Arabica-bønner fra Colombia, Kenya, Costa Rica, Brasil og Guatemala. Kaffen er Rainforest Alliance-sertifisert som betyr at den er dyrket med respekt for både mennesker og natur. Les mer på www.ra.org EVERGOOD Classic blir produsert på Norges miljøvennlige kaffebrenneri, du kan lese mer på www.evergood.no. Vi samarbeider med Miljøfyrtårn og Grønt Punkt Norge for å tilby norske forbrukere miljøvennlig kaffe. Dette er et Serveringsprodukt og passer til helautomatisk kaffemaskin og friskbryggere med kaffekvern.
Ingredienser
Kaffe.
Næringsinnhold pr. 100g/ml
| Energi | 0 kcal / 5 kJ |
| Fett | 0.05 g |
| hvorav enummettede fettsyrer | 0 g |
| hvorav flerumettede fettsyrer | 0 g |
| hvorav mettede fettsyrer | 0 g |
| Karbohydrater | 0 g |
| polyoler | 0 g |
| stivelse | 0 g |
| hvorav sukkerarter | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0.28 g |
| Salt | 0 g |
GTIN D-pak: 17040912224330
GTIN F-pak: 17040912224330