Informasjon
Ingredienser
Dekstrose, søtstoff: sukralose (6,3 %), stabilisator: kryssbundet natriumkarboksymetylcellulose.
Næringsinnhold pr. 100g/ml
| Energi | 343 kcal / 1434 kJ |
| Fett | 0.4 g |
| hvorav enummettede fettsyrer | 0 g |
| hvorav flerumettede fettsyrer | 0 g |
| hvorav mettede fettsyrer | 0.4 g |
| Karbohydrater | 84 g |
| polyoler | 0 g |
| stivelse | 0 g |
| hvorav sukkerarter | 84 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.12 g |