Informasjon
ALI Original har en perfekt balanse mellom god fylde, fin aroma og lett syrlighet som gir den gode smaken som kjennetegner ALI Kaffe. Kaffen består av 100 % Arabica-bønner fra Brasil og Colombia som dyrkes på 1.000 – 1.600 meters høyde. ALI Kaffe har en oppkvikkende effekt, samtidig som den er rund og mild, med god fylde og fin aroma - det er derfor vi med et lite glimt i øyet sier at den kurerer gruff.
Næringsinnhold pr. 100g/ml
| Energi | 2 kcal / 5 kJ |
| Fett | 0.05 g |
| hvorav enummettede fettsyrer | 0 g |
| hvorav flerumettede fettsyrer | 0 g |
| hvorav mettede fettsyrer | 0 g |
| Karbohydrater | 0 g |
| polyoler | 0 g |
| stivelse | 0 g |
| hvorav sukkerarter | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0.28 g |
| Salt | 0 g |