Informasjon
Kandis rørepinne med 100% rørsukker. Trendy produkt for kaffe- og tedrinker samt kaffedesserter. Unik for deg som vil gjøre det lille ekstra for dine kunder.
Ingredienser
Rørsukker, karamel (sukker, vand).
Næringsinnhold pr. 100g/ml
| Energi | 375 kcal / 1593 kJ |
| Fett | 0 g |
| hvorav enummettede fettsyrer | 0 g |
| hvorav flerumettede fettsyrer | 0 g |
| hvorav mettede fettsyrer | 0 g |
| Karbohydrater | 100 g |
| polyoler | 0 g |
| stivelse | 0 g |
| hvorav sukkerarter | 100 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |